Шановні працівники та ветерани будівельної галузі !


Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем будівельника!

Будівельник – це не просто професія, це дуже потужна і відповідальна суспільна місія. Адже неможливо уявити розвиток краю без існування цієї галузі, без будівельників, які своєю нелегкою, але такою потрібною працею приносять нам радість, зводячи житло, школи, лікарні, дороги, інші важливі об’єкти.

З нагоди свята хочу висловити слова вдячності усім, хто зміг зберегти цю галузь в нелегких ринкових умовах, водночас нарощуючи та оновлюючи виробництво, запроваджуючи новітні технології та вносячи свій вагомий внесок у розвиток економіки нашого краю та України загалом.

Результатом ваших щоденних ініціатив та наполегливої праці є не лише фронт робіт для будівельних, монтажних та проектних організацій, а й нові робочі місця, розвиток соціальної інфраструктури краю, покращення добробуту жителів нашої області.

Щиро дякую ветеранам галузі, чиї славні традиції продовжує нинішнє молоде покоління будівничих, сміливо впроваджуючи сучасні технології в будівництві та креативні ідеї.

Тож щиро бажаю вам, шановні будівельники, міцного здоров’я, добробуту, щастя, мирного  неба, наснаги у праці та нових трудових здобутків на благо нашої держави та рідної Хмельниччини! 

Удосконалюйте свою професійну майстерність, радуйте людей і відродженою старовиною, і цікавими сучасними проектами!

Зі святом вас! 

Слава нашим будівельникам!

Слава Україні!

З повагою

Віолета ЛАБАЗЮК, голова обласної ради                                

попередня статтяІрина Трунова – переможець конкурсу на посаду директора Хмельницького академічного обласного театру ляльок
наступна статтяКурсанти-вступники НАДПСУ ім.Б.Хмельницького отримали свої перші погони