Щоденна робота наближає нас до Перемоги

В Україні триває 246 день повномасштабної війни. Наші мужні захисники продовжують гідно тримати оборону рідної Батьківщини. Сьогодні наше головне завдання – підтримувати захисників та допомагати їм необхідною провізією.

З перших днів війни обласна рада в посиленому режимі координувала роботу у напрямку створення гуманітарного штабу. На постійній основі зі складу, що був створений за ініціативи голови обласної ради Віолети Лабазюк, формуються та відправляються вантажі гумдопомоги на передову в підтримку нашим військовим.

Сьогодні Віолета Олександрівна відвідала заклад охорони здоров`я області, який надає послуги з лікування та реабілітації військовослужбовців. Очільниця області ознайомилась з умовами проживання пацієнтів, оглянула матеріально-технічну базу та детально вивчила діяльність одного з відділень лікарні.

Спілкуючись із бійцями, голова висловила слова щирої вдячності за гідну оборону України, мужність, патріотизм та непохитну жагу до перемоги. Окрім того, Віолета Олександрівна передала на потреби закладу необхідну провізію у вигляді засобів особистої гігієни та медичного призначення, запевнивши, що обласна рада й надалі буде підтримувати діяльність закладу та надавати допомогу нашим захисникам.

попередня статтяДіяльність закладів комунальної власності – на контролі обласної ради
наступна статтяПрезентований онлайн-інструмент пошуку роботи для тимчасово переміщених українців в ЄС