Шість закладів освіти обласної комунальної власності отримали нові потужні генератори

Сьогодні голова обласної ради Віолета Лабазюк спільно із заступником начальника обласної військової адміністрації Володимиром Юр’євим вручили директорам закладів освіти обласної комунальної власності шість сертифікатів на отримання дизельних генераторів різних потужностей.

Отримати суттєву допомогу для забезпечення безперебійної роботи закладів освіти вдалось у рамках Проєкту енергетичної безпеки, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) відповідно до підписаного Меморандуму про взаєморозуміння між нашим комунальним закладом «Центром організаційно-господарського забезпечення закладів освіти» та компанією Тetra Tech ES, INS.

Обладнання, яке суттєво зміцнить матеріальну-технічну базу закладів, отримали:

-Кам’янець-Подільський фаховий коледж культури та мистецтва;

-Антонінська спеціальна школа Хмельницької обласної ради;

-Кам’янець-Подільський фаховий медичний коледж;

-Хмельницький фаховий музичний коледж;

-Хмельницький базовий медичний  фаховий коледж;

-Чемеровецький фаховий медичний коледж.

У ході спілкування з директорами закладів освіти обласної комунальної Віолета Олександрівна наголосила на тому, що сьогодні на заклади освіти суттєво збільшилося навантаження. Освітяни з високим професіоналізмом подолали виклики пандемії. Тепер продовжують тримати освітянський фронт, забезпечуючи якісний навчальний процес в умовах повномасштабної війни.

Голова ради запевнила присутніх у сталій підтримці з боку обласної ради, що є одним вагомих показників у забезпеченні якісного та безперебійного навчального процесу для здобувачів освіти.

попередня статтяТеатральних митців привітали з Міжнародним днем театру
наступна статтяЗавершується подання робіт на здобуття обласної премії імені Володимира Ґериновича в галузі історико-культурних та краєзнавчих досліджень