Штаб гуманітарної допомоги Хмельницької обласної ради передав медикаменти для закладів охорони здоров`я

Близько місяця тому за сприяння та напрацюваннями голови обласної ради Віолети Лабазюк на штаб гуманітарної допомоги Хмельницької обласної ради надійшов вантаж з медикаментами на суму 30 тисяч євро від німецької БО Stiftung Mainzer Herz та клініки Universitätsmedizin Mainz.

До слова, медичну гуманітарну допомогу з Німеччини наша область отримує вже вдруге. Співпрацюючи з німецьким благодійним фондом Ukraine Help Now, було отримано та передано для закладів охорони здоров`я сучасне медичне обладнання на суму понад 150 тис. євро.

Як зазначає посадовець, у пріоритеті роботи сьогодні – підтримка закладів охорони здоров`я Хмельниччини та покращення надання якості медичних послуг.

У сьогоднішніх умовах розуміємо всю відповідальність за забезпечення закладів охорони здоров’я області необхідним медичним обладнанням та препаратами для надання якісного та ефективного лікування. Налагоджуючи співпрацю з іноземними партнерами, ми стаємо на один крок ближче до перемоги. Це чудова можливість залучати світові ресурси для покращення медичного обслуговування, що допоможе врятувати не одне людське життя“,- зазначила посадовець.

Кілька днів тому частину необхідних ліків вже було передано для КНП “Новоушицька багатопрофільна лікарня” Новоушицької селищної ради.

15 серпня голова обласної ради Віолета Лабазюк особисто передала медикаменти для Центру первинної медико-санітарної допомоги Наркевицької селищної ради та Війтовецької амбулаторії загальної практики-сімейної медицини.

Заклади отримали медикаменти для лікування хворих на цукровий діабет, різні види інфекційних та серцевих захворювань.

Робота у цьому напрямку продовжується. Разом – до перемоги!