Слава вам, шановні хлібороби!

dsc_0486У третю неділю листопада невтомні сільські трударі відзначатимуть професійне свято – День працівників сільського господарства.

З цієї нагоди у приміщенні обласної філармонії відбулися урочистості та святковий концерт, на які завітали  голова обласної ради Михайло Загородний, заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко, Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, представники агроформувань області, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних і обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу, ветерани сільськогосподарської галузі Хмельниччини.

Від імені депутатів обласної ради, від себе особисто голова обласної ради Михайло Загородний привітав усіх хліборобів області зі святом.

dsc_0462«Змінюються покоління, прискорюється динаміка економічного та соціального розвитку суспільства, але аграрна сфера була, є і завжди буде необхідною для усіх і кожного. Адже саме від результатів вашої праці значною мірою залежить добробут всіх без винятку громадян нашої держави. Саме тому, без перебільшення можу сказати, що це свято є воістину всенародним і шанованим. Саме завдяки вам у кожній нашій оселі є хліб і до хліба. Ми шанобливо ставимося до вашої нелегкої праці та високо оцінюємо ваш внесок у розвиток нашого краю», – сказав керівник обласної ради.

З приємністю керманич області відзначив, що Хмельниччина вже традиційно отримує найвищі показники у сільськогосподарському виробництві України. Так і в поточному році аграрії області є одними з кращих з валового виробництва зерна, збільшення кількості поголів’я у тваринництві, валовому виробництві молока.

kalnichenko-049Посадовець назвав імена окремих працівників, на чиїх плечах лежить турбота про урожай, особливо відзначив те, що в аграрному секторі області трудяться три Герої України – Василь Петринюк, Петро Іващук та Михайло Шаповал.

dsc_0491Михайло Загородний наголосив, що свідченням високого рівня довіри жителів нашого краю до лідерів сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств є те, що більшість з них є депутатами обласної та районних  рад. Різні території нашої області представляють двадцять нинішніх депутатів обласної ради.

dsc_0481Посадовець побажав трудівникам села щедрих врожаїв, плідних ідей,  успішного їх втілення у життя та окремим працівникам сільського господарства вручив Грамоти обласної ради та цінні подарунки.

Під час урочистостей було представлено продукцію різних агропромислових підприємств краю.

dsc_0454dsc_0459dsc_0433dsc_0430dsc_0432dsc_0431

попередня статтяВміємо танцювати сучасні танці
наступна статтяБюджетна комісія облради погодила розподіл державної субвенції