“Слава Збройним силам України!”: З нагоди Дня захисників і захисниць України Укрпошта запускає у продаж нові марки  

14 жовтня до Дня захисників і захисниць України Укрпошта запускає у продаж марки нової серії «Слава Збройним силам України!».

На майдані Незалежності міста Хмельницький відбулася церемонія спецпогашення нової марки, в якій взяли участь голова обласної ради Віолета Лабазюк, начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій, директор Хмельницької дирекції АТ «Укрпошта» Микола Громов.

«Сьогодні хочу вкотре подякувати нашим мужнім військовим ЗСУ за гідну оборону нашої країни на передовій. Важливо зазначити, що цей випуск марки– благодійний. Частина зібраних коштів буде спрямована на допомогу ЗСУ. Поки наші захисники та захисниці нищать ворога на фронті, ми продовжуємо підтримувати їх в тилу», – зазначила голова ради.

Марковий аркуш «Слава Збройним Силам України!» складається з 6 поштових марок з ілюстраціями військовослужбовців, кожна з яких відображає окремий вид збройних сил та окремий рід українських військ. Крім марок також випущено 6 конвертів з емблемами військ, 6 карток та конверт “Перший день”.

Тираж маркового аркуша – 1 мільйон примірників. Частина зібраних коштів від продажу буде спрямована на допомогу Збройним силам України.

З метою безпеки деталі запуску поки не розголошуються.

Всі марки, листівки та конверти можна буде придбати онлайн та у відділеннях Укрпошти.

Зараз в “Укрпошті” вже працюють над створенням нових марок. У наступних випусках будуть й ГУР, зв’язківці, медики та інші.

Нагадаємо, що з початку воєнних дій «Укрпошта» ввела в обіг марки «Русскій воєнний корабль, іді… !», «Русскій воєнний корабль … ВСЬО!», «Українська Мрія», «Доброго вечора, ми з України», «Вільні, Незламні, Непереможні».

попередня статтяПроведено посвяту у ліцеїсти
наступна статтяВіолета Лабазюк зустрілась з представниками благодійної організації  «Карітас Україна»