Віолета Лабазюк зустрілась з представниками благодійної організації  «Карітас Україна»

Протягом 28 років сотні тисяч потребуючих українців отримали матеріальну, соціальну, психологічну та юридичну допомогу завдяки роботі благодійної організації «Карітас Україна». Благодійна організація  входить в одну з найбільших міжнародних мереж благодійних організацій у світі та Європі.

Робота Карітасу України сфокусована на 6 основних напрямках:

  • Допомога дітям, молоді та сім’ям, які перебувають у кризі
  • Охорона здоров’я
  • Допомога людям з особливими потребами
  • Соціальні проблеми міграції
  • Допомога в надзвичайних ситуаціях
  • Розбудова громад.

На цьому було наголошено під час зустрічі голови обласної ради Віолети Лабазюк з з пані Президентом “Карітас Україна” Тетяною Ставничи та о.м. Іваном Данкевичем, керівником благодійного фонду “Карітас-Хмельницький УГКЦ”.

Як зазначила Тетяна Ставничи, в умовах війни організація збільшила кількість офісів на території країни. Станом на сьогодні Карітас налічує 30 регіональних організацій у 15 областях України.

Окрім багатьох існуючих програм підтримки дітей, молоді та сімей, які перебувають у кризі, сьогодні робота БО сфокусована й на реалізації гуманітарних проєктів, які забезпечують постраждалих від війни необхідною допомогою, сприяють організації та фінансуванню ремонтних і будівельних робіт пошкодженого житла внаслідок бойових дій, надають юридичний супровід, психологічну та фізичну реабілітацію незахищеним верствам населення та переселенцям.

Організація здійснює системну роботу підтримки переселенців зі Сходу, створюючи для них комфортні умови для проживання на теренах нашої області та забезпечуючи людей всім необхідним. Нещодавно представники організації взяли під опіку 30 переселенців з Куп’янська.

У розмові Віолета Олександрівна детально ознайомила пані Тетяну та пана о.м Івана з діяльністю Хмельницької обласної ради в умовах війни. Вивчивши потреби постраждалих від війни людей, обговорили питання подальшої співпраці, націленої на підтримку ВПО, що проживають на території Хмельниччини.

 Як зазначила пані Тетяна, робота організації Карітас Україна в області триватиме й надалі. Наразі БО працює над впровадженням нових програм в підтримку українцям, які постраждали від війни.

На завершення зустрічі Віолета Лабазюк подякувала представникам благодійної організації за щоденну роботу задля підтримки нашого регіону та України в цілому.