Славутські ліцеїсти здобули призові місця на Всеукраїнському конкурсі винахідників

Нещодавно Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського», Національним університетом біоресурсів і природокористування України, за підтримки Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством, провели фінальний етап Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму (у віковій категорії 16-23 роки).

Цього року ІІ етап проведено у дистанційному форматі, який передбачав представлення кожним учасником або командою відеозапису захисту наукового проєкту з демонстрацією наочних матеріалів.

Журі конкурсу переглянуло надані фіналістами відеоматеріали постерного захисту власних проєктів за категоріями: біологія; ресурси енергозбереження; екологічно безпечні технології та прикладна екологія; фізика; хімія; медицина та охорона здоров’я; сільськогосподарське дослідництво та винахідництво; науки про Землю (географія, геологія); психологія; інженерні науки; комп’ютерні науки та штучний інтелект та визначило переможців і призерів змагання.

У фінальному етапі брав участь 171 авторський проєкт. Автори 23 найкращих розробок в дванадцяти категоріях здобули І місце. На другому місці – 30 і на третьому – 57 проєктів. Усі учасники фіналу нагороджені Дипломами І, ІІ і ІІІ ступенів відповідно до розподілу призових місць та Дипломами фіналістів.

У своїх номінаціях учні Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів обласної ради Владислав Петров та Михайло Дмитрієвцев (науковий керівник – Коваль В.Л.), Аліна Поліщук (науковий керівник – Карась Ю.М.)  отримали Дипломи І ступеня; Віталій Шемчук (науковий керівник – Леоненко А.А.) – Диплом ІІ ступеня; Вадим Гітченко (науковий керівник – Чумак І.О.) та Вікторія Гловацька (науковий керівник – Панчишин О.М.) – Дипломи ІІІ ступеня; а Олексій Козак (науковий керівник – Гаврилюк Т.М.) – Диплом фіналіста змагань.

Вітаємо учасників конкурсу та наукових керівників з гарними результатами. Бажаємо успішної реалізації власних проєктів на практиці!

За матеріалами Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів обласної ради