Слідчих Хмельниччини привітали з професійним святом

1 липня – 57-ма річниця створення слідчих підрозділів у системі органів внутрішніх справ. І саме цього дня в Україні відзначається День слідчого, професійне свято фахівців, що працюють в усіх правоохоронних органах країни, діяльність яких спрямована на захист національної безпеки, законності, правопорядку, прав і свобод громадян.

Урочисті заходи з нагоди свята сьогодні відбулись у залі обласної філармонії. Привітали кращих слідчих краю заступник голови обласної ради Валерій Лесков, перший заступник голови ОДА Роман Примуш та заступник Хмельницького міського голови Андрій Бондаренко.

У своєму вітальному слові Валерій Олександрович подякував правоохоронцям за самовіддану роботу, адже саме від саме від професіоналізму і натхненної праці слідчих залежить правопорядок у суспільстві.

“В нашій державі відбуваються складні процеси, і в таких умовах на слідчих лягає надважкий тягар відповідальності за цінність людського життя, – наголосив посадовець. – Усім слідчим –  здоров’я, радості життя, професійних здобутків та родинного благополуччя. Бажаю лише розвиватись, удосконалюватись та не зупинятись на досягнутому”.

За сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий внесок у боротьбу зі злочинністю Валерій Лесков вручив Грамоти обласної ради кращим співробітникам слідства Хмельницької області.

Після урочистої частини для усіх нагороджених відбувся святковий концерт.

попередня статтяВручення дипломів випускникам Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії
наступна статтяФонд родини Богдана Гаврилишина оголосив набір на програму «Креативна молодь змінить Україну»