Вручення дипломів випускникам Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії

У Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбулися онлайн-заходи з нагоди вручення дипломів молодшого спеціаліста, бакалавра та магістра  випускникам спеціальностей: «Початкова освіта», «Дошкільна освіта», «Музичне мистецтво», «Психологія», «Середня освіта (Українська мова та література)», «Середня освіта (Мова та література (англійська)», «Середня освіта (Образотворче мистецтво)», «Хореографія», «Культурологія».

Випуск цього року – незвичайний, оскільки у зв’язку з  загальнонаціональним карантином проводився дистанційно.

До випускників із вітальним словом звернулася ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії,  доктор педагогічних наук, професор Шоробура Інна Михайлівна.

Із відео-привітанням до випускників звернувся голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет.

Від імені депутатського корпусу Хмельницької обласної ради і від себе особисто з успішним завершенням навчання в академії, випускників привітав голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний.

Не дивлячись на дистанційний формат проведення, випуски пройшли у теплій та дружній атмосфері. Лунали вітання від проректорів, деканів факультетів, випускників попередніх років, а також слова щирої вдячності від випускників 2020 року.

Дорогі випускники, ми щиро зичимо вам наснаги, творчості, міцного здоров’я, щастя і професійних успіхів!

В добрий час!

попередня статтяЯк зміниться ринок праці після карантину?
наступна статтяСлідчих Хмельниччини привітали з професійним святом