Службі безпеки України – 25 років

Чверть століття державні органи спеціального призначення забезпечують інформаційно-інтелектуальну підтримку державних рішень, сприяють місцевим органам влади у підтриманні злагоди, громадянського миру та консолідації суспільства.

Сьогодні працівники Служби безпеки України є зразком гідності та відданості своєму народові, з честю виконують покладені на них обов’язки з дотриманням принципів законності та справедливості, забезпечуючи територіальну цілісність і суверенітет держави.

З нагоди відзначення 25-ї річниці створення Служби безпеки України у приміщення обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького відбулося урочисте зібрання, в якому взяли участь голова обласної ради Михайло Загородний, голова облдержадміністрації Олександр Корнійчук, секретар Хмельницької міської рали Михайло Кривак, представники правоохоронних органів підприємств, організацій області та обласного центру.

Вітаючи співробітників управління СБУ в області та ветеранів служби від депутатського корпусу обласної ради, Михайло Загородний сказав: «Управлінню Служби безпеки України в області, поза всяким сумнівом, є чим пишатися. Досягнуті результати діяльності переконливо свідчать, ви – потужний загін професіоналів, який завжди з честю та гідністю готовий виконувати покладені на вас обов’язки у найскладніших умовах. Особливо зараз, СБУ стоїть на сторожі у протистоянні іноземним структурам та східному агресору, на охороні законних інтересів держави та прав громадян, захищає від злочинних посягань на суверенітет, конституційний лад, територіальну цілісність України, її економічний, науково-технічний, оборонний потенціал, бере активну участь в розбудові правових засад стабільності та розвитку країни, сприяє її перетворенню у високорозвинену європейську державу».

Посадовець зазначив, що сьогодні важко недооцінити роботу співробітників управління, яка допомагає забезпечити контрольованість соціально-політичної та економічної ситуації на теренах області, своєчасно запобігти багатьом злочинам або врегулювати конфлікт.

«Значна робота проводиться вами щодо приборкання таких негативних явищ як корупція, організована, економічна злочинність, тероризм, контрабанда, наркобізнес. Безпека та територіальна цілісність України – у центрі уваги влади. Сьогодні, в час, коли силові відомства держави переведені у спеціальний режим функціонування, Служба безпеки України повинна зайняти належне лише їй місце у системі правоохоронних органів нашої держави», – наголосив Михайло Васильович.

Демократичні перетворення в Україні у стані неоголошеної війни з російською федерацією ставлять перед Службою безпеки завдання, які вимагають негайного реагування. Успіх їх вирішення, без сумніву залежить від повної самовіддачі, високого професіоналізму, відповідальності усіх без винятку співробітників спецслужби як в регіоні, так і в зоні антитерористичної операції, з початку якої більше ста співробітників управління отримали статус учасника бойових дій.

Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять українських військовослужбовців, які своєю відданістю, патріотизмом та вірністю присязі віддали життя за незалежність України.

З нагоди свята колектив обласного управління УСБУ в області, його колишніх керівників та окремих співробітників  Михайло Загородний нагородив відзнаками обласної ради та цінними подарунками.

 

попередня статтяКерівникам підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області та особам, які були звільнені з посад керівників об’єктів спільної власності територіальних громад у 2016 році
наступна статтяСтароста ОТГ – лідер громади