Соціальна ініціатива Хмельницької обласної дитячої лікарні та Хмельницького обласного художнього музею для маленьких пацієнтів

19 січня Хмельницький обласний художній музей для маленьких пацієнтів лікарні вперше долучився до заходу, який організували волонтери в Обласній дитячій лікарні.
Дана соціальна ініціатива передбачає ознайомити діток з творчістю за допомогою арт-терапії, яка в свою чергу допомагає забути про біль, емоційний дискомфорт та страх, який малята відчувають перебуваючи в стінах лікарні.

Аби подарувати дітлахам частинку радості, тепла, розвинути фантазію і розповісти про чудернацький світ мистецтва, перше знайомство відбулось в ігровій формі із творчістю легендарної української художниці Марії Примаченко та її фантастичним світом звірів, який згодом малюки створювали самі, розказавши про них власні історії і давши їм імена.
Науковиця Ілона Мойсюк захопила увагу не лише дітей, але й їх батьків, волонтерів та лікарів.
Комунальний заклад обласної ради Хмельницький обласний художній музей планує  такі мистецькі зустрічі зробити регулярними та безкорисливо дарувати дітям неймовірні враження та приємні моменти, що в рази швидше допомагають одужати.
Задоволена такою ініціативою і керівник іншого комунального закладу обласної ради – Хмельницької обласної дитячої лікарні – Лілія Брухнова, яка переконана, що така ініціатива однозначно позитивно впливає на стан маленьких пацієнтів.
 
 
попередня статтяОперативна інформація про поширення COVID-19 в Хмельницькій області
наступна статтяВіолета Лабазюк: «Головне завдання – формування життєздатних територіальних громад»