Соціальне підприємництво, як надійний інструмент для розвитку громад

Протягом кількох місяців на Хмельниччині у рамках програми «Школа соціального підприємництва» представники громадських організацій, соціальних підприємств й ініціативних груп взяли участь у проведенні навчальних модулів і консультування та отримали знання та навички у сферах  соціального підприємництва, дизайну мислення, бізнес-планування, управління проєктами та багато іншого.

Програма була розрахована на представників громадських інституцій та людей, які планують створити соціальний бізнес, втілюють суспільно корисні локальні та міжрегіональні проєкти.

Учора відбувся  випускний захід освітньо-менторської програми «Школа соціального підприємництва», в якому взяла участь заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко.

Посадовець подякувала громадській організації «Заходи» за можливість долучитися до випускного зібрання.

«Знаю, що метою вашого проєкту є зміцнення  соціально-економічної стійкості організацій громадянського суспільства, соціальних підприємств та ініціативних груп у Хмельницькій області. Ваші зусилля спрямовані на вирішення соціальних проблем в громадах області, – зазначила Тетяна Іванівна. – Переконана, що проведення навчальних тренінгів для зацікавлених осіб були корисними та цікавими. Як бачимо, соціальне підприємництво – це не просто тренд, це надійний інструмент для розвитку громад, незалежно від того, чи представляєте ви громадську організацію, благодійний фонд або надаєте соціальні послуги».

Посадовець подякувала присутнім за втілення соціальних ініціатив, новизну ідей та небайдужість, які навіть у такий важкий для країни час є рухом до гарних змін та наближення нашої перемоги.

Програма «Школа соціального підприємництва» реалізується ГО «Заходи» спільно з БО Платформа cоціальних змін у рамках проєкту «Сприяння соціально відповідальному економічному зростанню в Хмельницькому регіоні».

попередня статтяДержавна підтримка для аграріїв: розпочато прийом заявок на спеціальні бюджетні дотації на утримання свійських тварин
наступна статтяВідбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України