Відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України

У непрості часи випробувань та боротьби нашого народу за свободу і незалежність для мільйонів українців право на життя і свободу, честь і гідність – є надважливими гарантіями,  які виписано в Основному Законі нашої держави.

З нагоди відзначення Дня Конституції України, у сесійній залі Будинку рад, відбулися урочисті заходи.

Від імені депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто учасників зібрання привітала голова обласної ради Віолета Лабазюк.

«Конституція – це головний оберіг демократії нашої держави і гарант її соборності. Сьогодні кожен громадянин нашої країни захищений конституційним правом жити у вільній, незалежній, суверенній, європейській державі, – зазначила Віолета Олександрівна. –Більше десяти років це право знищує рашистський окупант, розпочавши збройну агресію проти нашої держави. Щоденно гинуть люди, страждають від масованих атак наші міста та села. Але наш народ демонструє всьому цивілізованому світу велике прагнення жити у вільній та незалежній державі. Завдячуючи Збройним силам України наші діти мають можливість навчатися, ми – працювати та щоденно робити особистий внесок у наближення омріяної Української Перемоги. Аби бути вільними – залишаймося незламними та непереможними!».

За сумлінне виконання військового обов’язку, самовіддане служіння українському народові, патріотизм, мужність, проявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий внесок у наближення перемоги та з нагоди Дня Конституції України Грамотами обласної ради та нагрудними знаками «За відданість державі» Віолета Лабазюк нагородила бойових медиків та військових 86 окремого батальйону територіальної оборони Збройних сил України.

Також Грамотами обласної ради за самовіддане служіння українському народові, патріотизм, вагомий внесок  у наближення перемоги, вагомий особистий внесок у справу зміцнення законності було відзначено працівників правоохоронних органів, Національної гвардії, інших силових структур.

попередня статтяСоціальне підприємництво, як надійний інструмент для розвитку громад
наступна статтяВіолета Лабазюк провела особистий прийом громадян