Соціальний проєкт психологічної підтримки «Разом. Допомога. Поруч»: вручено сертифікати про навчання

У рамках соціального проєкту психологічної підтримки «Разом. Допомога. Поруч», ініційованого головою обласної ради Віолетою Лабазюк, на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція.  Головна  тема конференції – психологічна допомога військовослужбовцям, ветеранам та членам їх родин.

У всеукраїнському науковому заході взяли участь голова обласної ради Віолета Лабазюк, керівник громадської організації «Соціальний проєкт РАЗОМ», кандидатка психологічних наук, доцент, психолог  Оксана Зінько, керівництво, педагоги та студенти академії спеціальності «Психологія», психологи-експерти, практикуючі психологи військових частин, кандидати психологічних наук, медики, військові капелани з багатьох регіонів держави.

Оскільки завданнями соціального проєкту є актуалізація проблем психологічної допомоги військовослужбовцям, ветеранам та їх родинам, протягом двох днів учасники конференції мали можливість отримати базові знання та освоїти навички організації та надання психологічної допомоги даній категорії осіб, взявши участь у різних навчальних заходах психологічної підтримки, спрямованих на підготовку фахівців-психологів з метою надання кваліфікованої психологічної допомоги постраждалим від наслідків війни, кого травмувала військова агресія.

За результатами проведення конференції 34 учасники отримали відповідні сертифікати.

На врученні побувала голова обласної ради Віолета Лабазюк. Посадовець подякувала усім організаторам та учасникам за проведення науково-практичної конференції.

«Ми спільно започаткували дуже потрібний соціальний проєкт, який має на меті сприяти вирішенню проблем психологічної допомоги, насамперед, військовослужбовцям та членам їх родин, а також усім, хто психологічно відчув негатив військової агресії. Протягом навчання ви зосередили увагу на ініціативах, спрямованих на збереження психологічного здоров’я людей, приділили увагу психологічному супроводу бійців під час воєнного стану, особливостям комунікації військових та цивільних, психологічним особливостям взаємодії батьків та дітей в умовах війни, проблемам психологічної адаптації тих, хто повертається з війни, – сказала Віолета Олександрівна. – Аналізуючи те, який резонанс викликав наш з вами проєкт, започаткований спільно з Хмельницькою гуманітарно-педагогічною академією та громадською організацією «Соціальний проєкт РАЗОМ»,  відчуваєш, що всі зусилля та енергія витрачені недарма, більше того – на користь людям, які відчули всі жахи війни».

попередня статтяЯк надати допомогу людині, яка пережила стресову ситуацію?
наступна статтяРобота без бар’єрів: компенсацію за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю можна отримати через Дія