Сьогодні в Україні відзначається День Гідності та Свободи

Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013-2014 років – дві доленосні події новітньої української історії. 21 листопада ми з повагою згадуємо патріотизм і мужність громадян, які вийшли на майдани боротися за свободу, демократію та національні інтереси Української держави.

День Гідності та Свободи знаменує єдність нашого народу, його хоробрих, відданих синів і доньок, які за велінням совісті, за покликом серця стали на захист обраного українським суспільством курсу до європейського співтовариства, ефективної моделі розвитку демократичних цінностей, успішних перспектив та гідного життя людини. 

Сьогодні керівництво та виконавчий апарат обласної ради, представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, силових структур, жителі обласного центру вшанували хвилиною мовчання та квітами світлу пам’ять  патріотів, які  віддали своє життя заради вільної України. Також було відправлено поминальне богослужіння за загиблими борцями за незалежність нашої держави.

 

Вічна слава та пам’ять Героям, які мужньо відстоювали гідне демократичне майбутнє нашої країни!

Схиляємо голови перед пам’яттю загиблих на майданах співвітчизників, дякуємо усім, хто донині боронить нашу землю на сході України.

 

попередня статтяЩе чотири комунальних заклади соціального спрямування отримали інвалідні візки
наступна статтяУ Хмельницькому розпочав роботу ветеранський простір “Захист. 4.5.0”