У Хмельницькому розпочав роботу ветеранський простір “Захист. 4.5.0”

Сьогодні, 21 листопада, заступник голови обласної ради Валентин Соколюк привітав громадську організацію “Захист – об’єднання волонтерів”, очолювану ветеранкою, військовою медикинею Катериною Луцик, з офіційним відкриттям першого в області ветеранського простору “Захист. 4.5.0”. 

Від імені керівництва обласної ради, депутатського корпусу, від себе особисто Валентин Соколюк привітав  ініціаторів створення ветеранського простору з успішним початком втілення задуму, висловив їм подяку та  вручив цінний подарунок, який буде доповненням до комфорту закладу.

“На сьогодні в державі на центральному рівні відбувається формування єдиної ветеранської політики, і необхідність відкриття такого простору вже давно назріла. Поряд з тим, громадськість висловлює своє бачення щодо роботи з ветеранами. Сьогодні ми спостерігаємо єднання та взаємодію  міжнародних фондів, вітчизняного громадського сектору, органів місцевого самоврядування, бізнесу заради повернення військових до повноцінного цивільного життя.  Створення ветеранського простору у нашому обласному центрі – це важливий крок до самореалізації ветеранів та вирішення їх  потреб”, – зазначив Валентин Іванович.

Ветеранський простір – це місце, де ветерани збиратимуться в «коло своїх», організовуватимуть ветеранську спільноту, аби допомогти  адаптуватися тим, хто щойно повернувся з фронту. Тут працюватиме мультидисциплінарна команда, учасники якої надаватимуть послуги соціального працівника, кар’єрного консультанта, психолога, юриста, а також  проводитимуть різноманітні  майстер-класи та  навчання.

попередня статтяСьогодні в Україні відзначається День Гідності та Свободи
наступна статтяВідбулося засідання членів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України від Хмельницької області