Спільними зусиллями працюємо для Перемоги!

Рік незламності, єдності та нескореності. Рік щоденної кропіткої роботи всього виконавчого апарату обласної ради. Майже 365 днів, всі, без виключення, працювали без вихідних, у постійному русі та спільній меті – перемогти ворога!

Сьогодні голова обласної ради Віолета Лабазюк висловила слова щирої подяки колегам за підтримку та допомогу у цей непростий рік, вручивши Подяки обласної ради і нагрудний знак «За відданість державі та особистий внесок у наближення Перемоги».

Саме 24 лютого 2022 року почалась щоденна безперебійна волонтерська робота виконавчого апарату обласної ради.

У ході спілкування Віолета Олександрівна згадала, про те, як в перші дні війни на Хмельниччині розпочав працювати гуманітарний штаб при обласній раді. Як без вихідних та перепочинку працівники апарату формували та відправляли величезні вантажі у найгарячіші регіони країни, допомагали військовим, були задіяні у спільному процесі, наближаючи Перемогу. Робота штабу триває й зараз.

Також голова ради подякувала працівникам виконавчого апарату ради, які на волонтерських засадах працюють у Центрі видачі гуманітарної допомоги при обласній раді на базі облмуздрамтеатру імені М.Старицького. За цей рік наші працівники надали допомогу більш ніж 55 тисячам переселенців. Багато хто з працівників знайшов нових друзів та знайомих серед родин внутрішньо переміщених осіб.

«Я дякую кожному, хто навіть у найскладніших ситуаціях продовжував працювати на благо рідної Хмельниччини та всієї України. Кожен з вас вносить свій вагомий внесок у нашу спільну справу та щодня наближає нашу Перемогу!», – зазначила Віолета Лабазюк.

попередня статтяЗ нагоди 152-ї річниці від дня народження української письменниці Лесі Українки відбудеться вистава “Лесині листи”
наступна статтяВіолета Лабазюк провела прийом громадян з особистих питань