Віолета Лабазюк провела прийом громадян з особистих питань

Сьогодні, відповідно до затвердженого графіка, голова обласної ради Віолета Лабазюк провела прийом громадян з особистих питань.

До Віолети Олександрівни звернулись декілька мешканців області зі своїми наболілими питаннями.  В основному більшість порушених на прийомі питань мали соціальний характер.

Зокрема, мешканець Хмельницького району, військовослужбовець звернувся з проханням надати матеріальну допомогу на лікування. Після надання заявником всіх необхідних документів, відповідно до Положення про порядок та умови надання обласною радою одноразової грошової допомоги, звернення буде розглянуто на тимчасовій комісії обласної ради з визначення обґрунтованості та розміру грошової допомоги. Ще декілька звернень стосувались підтримки підприємницької діяльності та сприяння діяльності ветеранської організації.

Усі звернення, які надійшли під час прийому громадян з особистих питань, взяті на контроль. Окремі з них направлені для розгляду по суті відповідним виконавчим органам. Шляхи та можливі варіанти вирішення порушених під час прийому питань, які не стосуються компетенції обласної ради, заявникам було роз’яснено в ході проведення прийому.