Стартувало обговорення Плану відновлення України

 Указом Президента створено Робочу групу «Державне управління при Національній Раді з відновлення України від наслідків війни». Її поділено на кілька підгруп.

Кілька днів поспіль у режимі відео конференції відбувалися засідання  підгрупи «Місцеве самоврядування». В одному із засідань взяв участь заступник голови обласної ради Валентин Соколюк.

Робоча підгрупа «Місцеве самоврядування», яку координує народний депутат Віталій Безгін, ставить за мету до кінця червня 2022 року підготувати План відновлення України на основі напрацьованих пропозицій, які будуть надані народними депутатами, представниками Кабінету Міністрів України, асоціацій, обласними радами та міжнародними експертами.

У ході обговорення учасники засідання розглянули низку питань, зокрема щодо адміністративно-територіального устрою, взаємин місцевого самоврядування та виконавчої влади, розподілу між ними повноважень (власних і делегованих), організації управління в середині місцевого самоврядування та питання місцевих виборів.

Аби подальша робота підгрупи була ефективною, учасники вирішили делегувати до її складу представників обласних рад. Крім того, вирішили активізувати співпрацю обласних рад та підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Зокрема, залучати представників обласних рад до обговорення законопроєктів, які стосуються життєдіяльності органів місцевого самоврядування.

попередня статтяДопомога по безробіттю: умови призначення, тривалість та розмір виплати
наступна статтяВіолета Лабазюк зустрілася у Шепетівці з внутрішньо переміщеними особами