Стартував Всеукраїнський конкурс «Учитель року-2023»

Сьогодні на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося урочисте відкриття першого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2023».  За це почесне звання змагатиметься 221 педпрацівник з різних регіонів Хмельниччини.

Цьогоріч обласний етап цього конкурсу є особливим. Адже за рахунком він уже 27-й, в якому беруть активну участь освітяни нашої області, але вперше такий масштабний захід проходить в умовах воєнного часу.

Найкращі педагоги Хмельниччини презентуватимуть фахові знання, професійні компетентності, креативні здібності, педагогічну майстерність у таких номінаціях: «Початкова освіта», «Основи здоров’я», «Захист України» та «Фізична культура».

Від імені керівництва обласної ради з вітальними словами до учасників заходу звернулася заступник керівника виконавчого апарату ради Тетяна Зеленко.

«Освітня галузь була і залишається для обласної ради пріоритетною. Адже якісна робота вчителя – це якісна освіта учня. Впевнена, що тільки успішними будуть досягнення учасників Конкурсу задля виявлення та підтримки талановитих освітян, поширення їхнього кращого педагогічного досвіду, розвитку творчого потенціалу вчителя та підвищення його професійної майстерності, сприяння самореалізації вчителя», – сказала у своєму вітальному слові Тетяна Іванівна.

Учасників також привітали представники обласної військової адміністрації, ректор гуманітарно-педагогічної академії, депутат обласної ради Інна Шоробура, ректор обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Віктор Очеретянко.

Довідка. Конкурс «Учитель року» – це конкурс професійної майстерності вчителів, який проводиться на державному рівні на виконання Указу Президента України від 29 червня 1995 року № 489 «Про всеукраїнський конкурс “Учитель року”», відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс «Учитель року» від 11 серпня 1995 року № 638 та Умов і порядку проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» і з метою підвищення престижності професії вчителя в суспільстві.

попередня статтяЗ турботою про переселенців та дітей
наступна статтяМузей історичної мініатюри запрацював у Хмельницькому