Тетяна Зеленко привітала славутчан з Днем міста

Традиційно початок осені щедрий для Славутської міської територіальної громади на важливі та радісні свята: 18 вересня жителі відзначили третю річницю створення  громади та 21 вересня – День міста.

З цієї нагоди сьогодні на урочистості до Славути завітала заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко.

Від імені голови обласної ради Віолети Лабазюк, всього депутатського корпусу Тетяна Іванівна привітала жителів міста та його гостей зі святом.

“Усі здобутки, якими багате місто, складаються зі щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Дякую всім мешканцям, які небайдужі до долі рідного міста, а особливо представникам старшого покоління, мудрим наставникам, тим, хто пройшов і війну, і голод, і розруху, але не зламався, не втратив віри, а продемонстрував приклад безкорисного служіння малій Батьківщині, змінюючи своєю працею кожен день життя на краще,” – сказала посадовець.

Під час урочистостей на центральній площі міста Тетяна Зеленко вручила Грамоти обласної ради кращим жителям територіальної громади.

попередня статтяДіалог з громадами триває: Віолета Лабазюк відвідала Зіньків та комунальні заклади соціального захисту
наступна стаття22 вересня – День партизанської слави