Триває перевірка комунальних закладів обласної ради

7 жовтня перший заступник голови обласної ради Володимир Гончарук разом з депутатами обласної ради Віктором Бурликом та Юрієм Смалем здійснили виїзну перевірку Ямпільської спеціальної школи та Білогірського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів.

В  ході перевірки Білогірського будинку-інтернату було виявлено ряд суттєвих недоліків, а саме: документація  закладу  не ведеться вчасно, у закладі відсутні медичні книжки, медичні огляди не пройдено, технологічні карти відсутні у закладі, табель обліку використаного робочого часу  не ведеться, вихід страв не має відповідної ваги , що мають отримувати підопічні закладу, генеральне прибирання не проводиться у закладі, холодильне обладнання брудне, температура у холодильниках 10*С, при нормі до 5*С., морозильні камери брудні, а також не заповненні сировиною, внаслідок чого  у закладі йде перерозхід електроенергії,

Рекомендовано: провести генеральне прибирання харчоблоку та всіх складських приміщень,заповнити вхідну документацію, провести дератизацію та дезінфекцію в  приміщенні закладу, провести генеральне прибирання в погребі, закупити сітки для мух на вікна, провести роз’яснювальну роботу, що до посадових обов’язків працівників харчоблоку.

Натомість, зовсім іншу ситуацію побачили посадовці в Ямпільській спеціальній школі. Харчоблок чистий, охайний, інвентар частково потребує заміни, однак обладнання все справне, повністю функціонує. В гарному стані й інші приміщення. В належних умовах відбувається й освітній процес в даному комунальному закладі.

попередня статтяРинок праці Хмельниччини
наступна статтяПривітання голови обласної ради Віолети Лабазюк з нагоди Дня юриста