Привітання голови обласної ради Віолети Лабазюк з нагоди Дня юриста

Шановні юристи!

З нагоди вашого професійного свята прийміть мої найщиріші вітання та побажання міцного здоров’я, натхнення, невичерпної енергії та успіхів у щоденній праці в ім’я закону та верховенства права!

Ваш вибір професії – це вибір шляху відповідальності, справедливості, відданості та цілеспрямованості. Сьогодні без ваших знань та досвіду не обходиться жодна сфера життєдіяльності, зокрема й функціонування органів місцевого самоврядування.

Юрист — це не лише професія, а й покликання. Це велика честь і ще більша відповідальність. Адже саме від вас залежить не лише формування демократичного правового суспільства, а й подальша доля людини, віра громадян в успішність держави загалом.

Для кожного громадянина ви є надією на можливість відстояти свої права, гідність та справедливість.

Переконана, що принциповість, наполегливість та активна громадянська позиція завжди допомагатимуть вам і надалі залишатися на боці закону, справедливості та правди.

Тож нехай ваші професійні зусилля будуть винагороджені повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному й справедливому захисті їх конституційних прав і свобод!

Здоров’я вам міцного, добра, достатку, щастя та усвідомлення своєї відповідальності за тих, хто потребує вашої допомоги та захисту!

         Зі святом вас, шановні юристи!

З повагою

Віолета ЛАБАЗЮК, голова Хмельницької обласної ради