Творчість  подільської письменниці презентували в  обласній  бібліотеці для молоді

Письменниця Тетяна Безушко-Граб – педагогиня за фахом, заступниця директора з виховної роботи в Ярмолинецькому Будинку дитячої та юнацької творчості пише щиру й проникливу прозу у жанрі етюдів, новел чи, як сама зауважує, – образків. Писати розпочала ще у дитинстві. Її оповідання, поезія, казки, сторінки власного щоденника  публікувались у Ярмолинецькій районній газеті «Вперед», Кам’янець-Подільському «Студентському меридіані», «Дунаєвецькому віснику».  Багато її творів надруковано  в колективних збірках, а в 2023 році вийшла  дебютна сольна книга новел «Крила» видавництва ЛА «Піраміда». Книга складається з двох частин – перша частина «Нотатки війни», написана під час повномасштабного вторгнення, друга частина — «Кувала зозуля» – написана до війни і містить тексти, в яких відображена краса  української природи, сімейні цінності, материнські радощі.  Збірка новел адресована усім, хто є «крилами» для авторки, серед них – і захисники, які тримають небо над Україною.

11 квітня 2024 року в  Хмельницькій обласній бібліотеці для молоді відбулась презентація творчості письменниці-краянки. Презентація мала форму гри-квесту, де певний предмет мав асоціюватися з якимось життєвим фактом чи епізодом творчості. Так, читачі серед яких були студенти  Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, молоді батьки з дітьми та бабусі , дізналися про дуже цікаві проєкти, до яких долучилась пані Тетяна: збірка казок «Бешкетні Зимовинки» та казкарня «Оце кухня 2».  Письменниця розповіла про свої дебюти в періодичних виданнях та колективних збірках, таких як  «Вузлик на пам’ять. Історії та спогади про бабусю» від видавництва «БрайтБукс», «Покрова через Збруч», та «Великдень через Збруч».

Молода авторка   розповіла про свої спонуки видати власну збірку «Крила».  Учасники презентації мали змогу прослухати кілька творів пані Тетяни у її виконанні і поспілкуватися  з нею, отримавши відповіді на питання, що їх цікавили.   Зустріч вийшла атмосферною,  ніхто не залишився байдужим  до щемливих історій, описаних талановитою авторкою. Книги Тетяна Безушко-Граб  віднині є  у фондах молодіжної книгозбірні і всі бажаючі мають можливість з ними познайомитись.

За матеріалами Хмельницької обласної  бібліотеки для молоді

попередня статтяЗнайомство з Хмельниччиною: Михайлівський парк у Маківській громаді
наступна статтяСтартує XVІІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА-2024: 10 років українського опору збройній агресії рф»