У Чемерівцях після реконструкції урочисто відкрили дитячий садочок


26 жовтня у житті мешканців селища Чемерівці відбулася довгоочікувана та радісна подія – після тривалої реконструкції відкрито дитячий ясла-садок «Дзвіночок».

Розділити радість урочистостей, на запрошення Чемеровецького селищного голови Олександра Собаня, завітала голова обласної ради Віолета Лабазюк.

У заході також взяли участь голова обласної державної адміністрації Сергій Гамалій, народний депутат України Юрій Заславський, депутати обласної ради Тетяна Зеленко, Світлана Павлишина, Уляна Ткаченко, Володимир Присяжний, голова Кам’янець-Подільської районної ради Михайло Сімашкевич, капелан Греко-католицької церкви отець Василь Демчишин.

Варто зазначити, що для територіальної громади, обласної влади та усієї держави актуальною проблемою розвитку освітньої галузі є забезпечення місцями у відповідних навчальних закладах найменших українців. Тому мережа дошкільних закладів з кожним роком потребує не лише розширення, а й покращення в освітянських закладах матеріально-технічної бази.

У своєму вітальному голова обласної ради акцентувала, що відкриття ясла-садка після реконструкції з облаштуванням ігрового майданчика мешканці громади чекали з нетерпінням, а якнайшвидшій реалізації проєкту усіляко сприяло керівництво територіальної громади, обласної влади, колектив дошкільного закладу, його вихованці та батьки.

«У сучасних умовах проводити такі роботи непросто. Але сьогоднішня подія ще раз підтверджує, що питання розвитку освітньої галузі є одним із пріоритетних і знаходиться в центрі уваги влади. Фінансування проєкту, яке склало майже вісім мільйонів гривень, проводилося за кошти ДФРР в рамках програми «Велике будівництво». З них 10 відсотків коштів склало співфінансування Чемеровецької селищної ради», – сказала Віолета Лабазюк.

За бюджетні кошти здійснено утеплення та розфарбовування фасаду, встановлення огорожі, доріжки та ігрові майданчики, придбано нові меблі для ігрових та спалень, повністю оновлено харчоблок. У навчальному закладі здобуватимуть дошкільну освіту сотня найменших жителів громади, для яких створені усі необхідні умови.

«Від гідного виховання наших дітей та їхнього щасливого дитинства залежить майбутнє нашої держави», – резюмувала Віолета Лабазюк.

Голова обласної ради висловила слова вдячності усім, хто доклав максимум зусиль, наближаючи новосілля оновленого закладу – будівельникам Чемеровецької будівельної компанії, які здійснили значний об’єм робіт з реконструкції закладу, майстрам Чемеровецької школи мистецтв, які виконали оздоблювальні роботи, трудовому колективу дошкільного закладу, керівництву та депутатам селищної ради в особі голови громади Олександра Собаня та усім, хто наближав цей святковий день.

За створення належних умов для реалізації завдань на здобуття повної дошкільної освіти, вагомий внесок у виховання підростаючого покоління колективу Чемеровецького ясла-садка в особі директора Ольги Демчишин Віолета Лабазюк вручила Грамоту обласної ради та телевізор для кращої організації виховного процесу.

Після перерізання стрічки та урочистого відкриття дошкільного закладу почесні гості оглянули створені для дітей сучасні умови перебування та виховання, ознайомилися з оновленою матеріально-технічною базою. Радували око яскраво та креативно розмальовані групи, спальні, зали для творчості, кабінети працівників.

Про свої враження від перебування у ясла-садку «Дзвіночок» Віолета Лабазюк залишила пам’ятний запис у Книзі відгуків дошкільного закладу.

           

попередня статтяЧлени колегії ОДА проаналізували стан та перспективи розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області
наступна статтяНадання матеріального забезпечення застрахованим особам та страхових виплат потерпілим на виробництві – одне з основних завдань обласного управління соціального страхування