У Чемерівцях відкрито новий стадіон «Товтри»

Знакова подія та велике свято сьогодні відбулось у Чемеровецькій селищній громаді. Сьогодні за участі високоповажних гостей після тривалого будівництва в урочистій та святковій атмосфері відбулося відкриття сучасного оновленого стадіону, який стане   центральною спортивною спорудою та окрасою всієї громади, а ще – одним з найсучасніших спортивних об’єктів Хмельницької області.


На запрошення Чемеровецького селищного голови Олександра Собаня розділити цю радісну подію завітали заступник керівника виконавчого апарату Хмельницької обласної ради  Тетяна Зеленко, голова Хмельницької обласної державної  адміністрації Сергій Гамалій, Народні депутати України, депутати обласної ради, керівництво району, депутати селищної ради, жителі селищної громади.

У своєму вітальному слові Тетяна Зеленко від імені голови обласної ради Віолети Лабазюк та усього депутатського корпусу привітала мешканців Чемеровець з такою важливою подією не лише для громади, але й для усієї Хмельниччини.

«Відкриття такого потужного спортивного об‘єкту спортивної інфраструктури – це, в першу чергу, великий вклад у здорове спортивне майбутнє жителів Чемеровеччини. А ще – це приклад того, як спільними зусиллями, об‘єднавши усі гілки влади, ми можемо реалізувати навіть дуже амбітні мрії», – сказала Тетяна Зеленко.

Почесними грамотами та подарунками було нагороджено кращих жителів Чемеровецької селищної громади.

Після символічного свистка на щойновідкритому стадіоні відбувся товариський футбольний матч між учнями Чемеровецьких НВК №1 та №2  та студентами медичного коледжу.

В рамках урочистого відкриття стадіону тут же відбулось дитяче свято «Марафон в дитинство» та нагородження обдарованих дітей громади.  За вагомі особисті досягнення    зірки спорту, талановиті юні співаки, переможці різних інтелектуальних та мистецьких конкурсів отримали цінні подарунки. Усі охочі мали змогу взяти участь у естафеті, заїздах на роликах, самокатах. Для дітей організовано майстер-класи, розваги  від аніматорів. Пригощали гостей свята  кашею та чаєм.

попередня статтяЖурналістів привітали з професійним святом
наступна статтяПривітання голови обласної ради Віолети Лабазюк з нагоди Дня журналіста