У Центрі видачі гуманітарної допомоги обласної ради – весняний настрій

Коли спостерігаємо в нашому Цетрі видачі гуманітарної допомоги ось такі дитячі сюжети – вкотре переконуємося:  Україна є, Україна буде, і її майбутнє – у надійних руках. Саме для наших дітей, які  згодом  відбудують вільну та незалежну Україну, сьогодні ми маємо відстояти її на полі бою.  А їх – прийдешніх будівників – ми повинні берегти та підтримувати усіма силами.

Сьогодні у Центрі видачі по весняному гамірно. Тут не лише діти, але й їхні мами чи бабусі, а також одинокі літні люди. Всі вони вперше або вже вкотре звертаються до нашого Центру. Кожен із них – зі статусом внутрішньо переміщеної особи. Це наші співгромадяни, українці, які постраждали від війни.

З перших днів війни обласна рада намагається забезпечити їх потреби: співпрацює з міжнародними партнерами, залучає місцевий бізнес, благодійні фонди та громадські організації. Приносять до центру необхідні речі і місцеві жителі.  Зараз, у міжсезонний період особливо актуальним є оновлення одягу та взуття. Завжди у попиті у відвідувачів Центру – продукти харчування, засоби гігієни, дитячі товари. Іноді тут можна  “розжитися” ще й посудом, книгами, і навіть нехитрими прикрасами.

Центр видачі гуманітаної допомоги обласної ради працює у понеділок та п’ятницю, з 10.00 години, для внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають на території Хмельницької області.

Адреса Центру: м. Хмельницький, вул. Соборна, 60,  фойє  Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Старицького.

 

попередня статтяУ Хмельницькому відбудеться ярмарок молодіжного підприємництва “JUNIOR EXPO”
наступна стаття2 квітня – відкриття виставки колажів «Енциклопедія мистецтв»