У Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова вітали випускників

1 березня заступник голови обласної ради Валентин Соколюк від імені керівництва та депутатського корпусу обласної ради привітав бакалаврів та магістрів, випуск яких відбувся у Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова.

“Підступний ворог продовжує свою агресію на території нашої миролюбної країни. Але ми обов’язково переможемо і будемо жити й працювати в мирній та успішній країні. Свідченням цьому є й здобуті вами спеціальності – право, публічне управління та адміністрування, фінанси, банківська справа та страхування, менеджмент”,звернувся до випускників Валентин Іванович.

Також заступник голови обласної ради подякував викладачам університету за гарний результат праці, а  батькам випускників – за підтримку своїх синів та дочок.

Дипломи отримали 113 бакалаврів та 351 магістр – випускники трьох факультетів Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова. 43 з них отримали дипломи з відзнакою за особливі успіхи у навчальній та науковій роботі.

Крім того,  Валентин Соколюк вручив окремим студентам вишу Премію імені Дениса Монастирського Хмельницької обласної ради  за особливі успіхи у навчанні та позанавчальній діяльності.

“Бажаю усім вам успішної реалізації здобутих знань, креативних ідей, професійних та життєвих здобутків під мирним українським небом!” – завершив Валентин Іванович.

 

попередня статтяВолодимир Гончарук привітав випускників проєкту «Fashion Training Center»
наступна статтяЧергова допомога внутрішньо переміщеним особам від партнерів