У Хмельницькому вшанували подвиг ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

14 грудня Україна вшановує учасників ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції, що сталася 26 квітня 1986 року.

Адже саме 14 грудня, тридцять шість років тому, було завершено будівництво саркофага над зруйнованим 4-м енергоблоком ЧАЕС та прийнято в експлуатацію комплекс захисних споруд. Це, по суті, була перша серйозна та важлива перемога над зловісним атомом, який вирвався з-під контролю людини після квітневого вибуху. Тож щороку, саме цього дня, ми вшановуємо відважних ліквідаторів, хто, на щастя, поруч з нами, і вклоняємося пам’яті тих, хто пішов за межу вічності.

За участю заступника голови обласної ради Валентина Соколюка, голови обласної військової адміністрації Сергія Гамалія, заступника Хмельницького міського голови Михайла Кривава, представників силових структур та правоохоронних органів області відбулося покладання вінків та квітів до пам’ятника «Героям-пожежникам, які врятували світ від ядерної катастрофи», що знаходиться біля Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Хмельницькій області.

Поклали квіти й до пам’ятника «Героям та жертвам Чорнобиля», що на перехресті вулиць Кам’янецької та Прибузької обласного центру.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, чиє життя відібрала ядерна катастрофа.

попередня статтяБажання передати красу оточуючого світу: в обласній раді діє виставка пейзажних творів Віктора Трачука
наступна статтяВони навіки залишились Героями України – на Хмельниччині відбувся вечір-реквієм пам’яті прикордонників