Вони навіки залишились Героями України – на Хмельниччині відбувся вечір-реквієм пам’яті прикордонників

Ми не маємо права забути кожного з наших Героїв, чиє серце перестало битися, охороняючи життя та спокій громадян нашої держави. Їхні імена золотими літерами вписані в історію Української держави.

За спільної ініціативи голови обласної ради Віолети Лабазюк та керівництва Національною академією ДПСУ ім. Б. Хмельницького у приміщенні обласного музично-драматичного театру ім. М. Старицького відбувся вечір-реквієм пам’яті наших Героїв-прикордонників. У заході взяли участь працівники та службовці Академії, військові-прикордонники та курсанти навчального закладу. Вечір-реквієм проведений у рамках відзначення 30-ої річниці закладу.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам`ять всіх наших Героїв, які віддали життя у цій війні з російським ворогом. З початку російської агресії посмертно звання Героя України було присвоєно шістьом випускникам Національної академії.

До присутніх звернувся ректор академії Олександр Луцький: “Сьогодні ми вшановуємо тих, хто віддав найдорожче – своє життя, захищаючи нашу Батьківщину. Ми маємо пам`ятати імена всіх українських захисників!“.

Військові академії розповіли свої історії служби на передовій.

Від імені керівництва та депутатського корпусу обласної ради висловила слова вдячності за гідну оборону рідної держави прикордонникам голова ради Віолета Лабазюк.

Впродовж 30 років свого існування Національна академія ДПСУ ім. Б. Хмельницького підготувала більше 11 тисяч висококваліфікованих офіцерів-прикордонників. Сьогодні велика кількість випускників закладу з перших днів війни, а саме 2014 року, боронять територіальну цілісність нашої держави на передовій.  Прикордонники першими вступають в бій з ворогом, проявляючи професіоналізм, самовідданість. мужність та героїзм.  На превеликий жаль, прикордонники віддавали та віддають власне життя, наближаючи Перемогу України, аби ми жили під мирним небом, продовжували навчатися, працювати, розбудовувати нашу державу. Величезна вдячність батькам та родинам Героїв! Вічна пам’ять та слава загиблим прикордонникам! Герої не вмирають!”, – зазначила під час виступу Віолета Олександрівна.

Супроводжувався захід театралізованим дійством та концертною програмою за участі викладачів та курсантів Академії спільно з артистами обласного музично-драматичного театру ім. М. Старицького.

попередня статтяУ Хмельницькому вшанували подвиг ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС
наступна статтяКоординаційний центр УАРОР розробив покроковий алгоритм дій з фіксації зруйнованого чи пошкодженого майна