У Хмельницькому відбулися урочистості з нагоди третьої річниці створення Національної поліції України

4 липня Україна відзначає День поліції України, указ про відзначення якого Президент України Петро Порошенко підписав у квітні цього року. І саме сьогодні на центральній площі міста, майдані Незалежності, за участю голови обласної ради Михайла Загородного, голови облдержадміністрації Вадима Лозового, заступника Хмельницького міського голови Андрія Бондаренка відбулись урочисті заходи з нагоди третьої річниці створення Національної поліції України.

На свято також завітали попередні керівники органів внутрішніх справ Хмельниччини, представники громадських організацій, волонтери та працівники поліції.

Михайло Загородний привітав захисників правопорядку, які працюють в лавах нової поліції та опікуються її реформуванням.

«Бути поліцейським –це означає працювати в інтересах громадян та суспільства, – зазначив у своєму вітальному слові Михайло Васильович. – Саме вам нині довірено стояти на варті інтересів людини, боротися з порушеннями закону і порядку, оберігати життя і спокій наших громадян. Ми по праву пишаємося вами – справжніми професіоналами своєї справи, пишаємося кожним поліцейським, який прийшов працювати у поліцію за покликом свого серця і гідно виконує свій професійний і громадянський обов’язок».

Михайло Загородний запевнив правоохоронців у цілковитій підтримці з боку обласної ради програм, направлених на профілактику та правозахисну діяльність, на підсилення матеріально-технічних можливостей та досягнення успіхів у питаннях захисту прав і інтересів наших громадян.

«Переконаний, що співпраця обласної ради та органів правопорядку сприятиме реалізації державної політики у питаннях попередження та протидії злочинності. У нас спільна мета – забезпечувати дотримання прав і свобод людей», – наголосив Михайло Загородний.

У ході урочистостей кращих правоохоронців керівництво поліції, представники влади та громадськості нагородили грамотами, подяками та цінними подарунками.

З рук керівників області Михайла Загородного та Вадима Лозового патрульні екіпажі отримали ключі від двох нових автомобілів.

Крім того, у цей знаковий день 16 молодих хлопців та дівчат, які цьогоріч поповнили лави органів внутрішніх справ Хмельниччини, склали Присягу поліцейського.

По завершенні урочистої частини усі гості заходу мали змогу ознайомитись із виставкою озброєння і спецтехніки.

 

попередня статтяПерша в Україні унікальна теплоелектростанція запрацювала у Кам’янці-Подільському
наступна статтяМихайло Загородний відвідав Хмельницький національний університет