У Хмельницькому відбувся конкурс патріотичної пісні

Днями у приміщенні Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва відбувся обласний фестиваль української патріотичної пісні «Україно, любий край!» закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Захід організовано та проведено Департаментом освіти і науки облдержадміністрації та обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді з метою виховання національно-патріотичних почуттів та шанобливого ставлення до Батьківщини.

У конкурсі  взяли участь 62 вокальні групи (понад 550 вихованців) з 11 районів, 6 міст та 23 об’єднаних територіальних громад у таких вікових категоріях: молодша – від 7 до 13 років та старша – від 13 до 18 років.

З вітальним словом до всіх присутніх звернулася Заслужений працівник освіти України, заступник директора обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Наталія Жолобок. Вона побажала всім гарного настрою та вдалих виступів конкурсантам.

Обов’язковою умовою для учасників фестивалю було виконання творів патріотичного спрямування українською мовою.

Оцінювало виступи колективів компетентне журі: Росіна Гуцал – кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри теорії та методики музичного мистецтва Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, Руслан Гжегожевський – викладач Деражнянської дитячої школи мистецтв, Олена Панчишина – викладач відділу хорового диригування Хмельницького музичного коледжу імені В. Заремби.

До уваги брали наступні критерії: відповідність тематиці фестивалю, рівень виконавської майстерності, сценічна культура.

Переможці фестивалю представлятимуть Хмельниччину на фестивалях та конкурсах всеукраїнського та міжнародного рівнів.

За матеріалами Хмельницького обласного центру

науково-технічної творчості учнівської молоді