У Мінрегіоні стартував другий конкурсний відбір проєктів регіонального розвитку, що фінансуватимуться за кошти ЄС

20 серпня в Мінрегіоні під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова відбулось перше засідання Комісії з відбору проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.

У засіданні взяли участь члени Комісії – представники центральних органів виконавчої влади, всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, експерти.

На цьому засіданні дано старт другому конкурсному відбору проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС. Перший конкурсний відбір відбувся у 2017-2018 роках і за його результатами було відібрано 70 проектів, які було профінансовано на понад 616 млн грн. На реалізацію проектів другого конкурсного відбору, заплановано близько 551,7 млн грн.

«Кошти будуть спрямовані на реалізацію проєктів розвитку за 7 пріоритетними напрямками розвитку держави, які визначені у Державній стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки: інноваційна економіка та інвестиції, сільський розвиток, розвиток людського потенціалу, розвиток туризму, загальноукраїнська солідарність, підтримка розвитку депресивних територій, ефективне управління регіональним розвитком», – зазначив Олексій Чернишов.

Заявки на участь у конкурсі прийматимуться через онлайн платформу подання проєктів (https://sectoral.minregion.gov.ua/).

Джерело: Мінрегіон