У Хмельницькому відбувся п’ятий молитовний сніданок

З нагоди Дня Незалежності України на Хмельниччині відбувся молитовний сніданок за участю представників різних релігійних конфесій області. У молитовному заході взяли також участь голова обласної ради Михайло Загородний, Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, представники державних установ та громадських організацій, учасники російсько-української війни.

У такому форматі це вже п’ятий спільний захід, який в області став доброю традицією. Через карантинні обмеження цьогоріч його вирішили проводити у Мистецькому дворику просто неба.

Присутні помолилися за Україну, народ та захисників нашої держави. Також не оминули увагою нинішню пандемію коронавірусу.

З благословенням до усіх звернувся митрополит Хмельницький та Кам’янець-Подільський Православної церкви України Антоній (Махота). Він, зокрема, зауважив, що в молитвах у Бога потрібно просити не матеріальних, а духовних дарів.

Голова обласної ради Михайло Загородний закликав до єдності, згуртованості та злагоди: «Сьогодні особливо гостро відчувається потреба в єдності заради миру та гідного майбутнього. Кожен з нас має жити з молитвою за Україну, за злагоду на нашій землі. Об’єднавши власні зусилля та енергію, ми зможемо рухатися вперед і будувати міцну процвітаючу країну.  Шанувати Богом дану нам Батьківщину, уболівати й молитися за неї, охороняти її культуру — наш святий обов’язок!».

Говорили на молитовному сніданку і про російсько-українську війну, яка зараз триває на сході країни. Присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих Героїв.