У Мінветеранів обговорили основні положення сучасної ветеранської політики в Україні

Під час конференції Міністерства у справах ветеранів на тему: «Сучасна ветеранська політика: вимір перемоги» говорили про досвід роботи гарячої лінії підтримки Українського ветеранського фонду.

У заході взяли участь представники Уряду, обласних рад, обласних військових адміністрацій, міжнародні партнери Мінветеранів, народні депутати України, представники громадських та волонтерських об’єднань, ветерани.

Від Хмельницької обласної ради у роботі конференції у режимі онлайн взяв участь заступник голови обласної ради Валентин Соколюк.

Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна презентувала здобутки Міністерства за 2022 рік – рік воєнного стану.

«Підтримка ветеранів – це окрема філософія соціального захисту, де дуже важливою є комунікаційна складова, тут присутній аспект морально-культурного напряму та аспект надання ветеранам інструментів для розвитку. Виважено потрібно ставитися до підбору персоналу у сфері інтеграції ветеранів, основна частина працівників має формуватися власне з самих ветеранів», – наголосила Юлія Лапутіна.

У рамках конференції її учасники обговорили основоположні засади сучасної ветеранської політики України, яка передбачає інтеграцію ветеранів у цивільне життя, та представили напрацювання у цьому напрямі.

Про діяльність Українського ветеранського фонду Мінветеранів розповіла виконавча директорка Наталя Калмикова.

 

попередня статтяСьогодні – День енергетика України
наступна статтяВіолета Лабазюк зустрілась з освітянами Щиборівської та Красилівської тергромад