Віолета Лабазюк зустрілась з освітянами Щиборівської та Красилівської тергромад

Вчора, 21 грудня, голова обласної ради з робочим візитом відвідала ДНЗ “Веселка” села Кузьмин Щиборівської територіальної громади. Напередодні новорічних свят найменші діти особливо чекають на прихід Святого Миколая. І навіть у ці складні для країни часи, ми не повинні забувати дарувати нашій малечі відчуття новорічної казки, огорнути їх теплом, затишком та здійснити найзаповітніші мрії.

Віолета Лабазюк привітала маленьких вихованців та колектив закладу з прийдешніми святами, побажавши міцного здоров’я, щастя й перемоги та вручила дітлахам солодкі подарунки. Відреагувала Віолета Олександрівна й на звернення колективу з проханням про зміцнення матеріально-технічної бази закладу. На потреби колективу закладу вона вручила необхідну оргатехніку, а саме ноутбук.

«Дітки щасливі та заряджені позитивними емоціями. Готують новорічні віршики та пишуть листи до Святого Миколая. Однак мрія у них сьогодні лише одна – миру та перемоги! Такі маленькі дітки, але вже такі дорослі бажання. Нехай Святий Миколай дарує усім нам здоровֹ’я та віру в чудо. Божої опіки та віри у Перемогу! », – говорить Віолета Олександрівна.

З робочим візитом голова ради відвідала й  Кульчинівську ЗОШ Красилівської територіальної громади. Зустрівшись з директором та колективом закладу, під час обговорення учасники окреслили нові виклики для освітньої галузі щодо забезпечення функціонування безперебійного навчального процесу, обговорили роботу закладу в умовах воєнного стану та комунікацію з переселенцями.

У розмові голова ради акцентувала увагу на тому, що в умовах повномасштабної війни в країни галузь освіти потребує особливої уваги та підтримки з боку представників влади, адже навчальний процес для учнів має проходити якісно та безперебійно, з дотриманням всіх належних умов безпеки. У свою чергу, вона запевнила присутніх у повній підтримці з боку депутатського корпусу Хмельницької обласної ради, розповіла про основні напрямки обласної ради в умовах воєнного стану, волонтерську роботу хабів, підтримку та допомогу переселенцям, співпрацю з іноземними партнерами.

Віолета Олександрівна наголосила колективу закладу, що завдяки спільній роботі усіх жителів Хмельниччини наш регіон є одним з найпотужнішим гуманітарним тилом для всієї країни та подякувала працівникам за щоденну злагоджену роботу у наближенні перемоги.

Напередодні зустрічі, під час прийому громадян помічниками на депутатському окрузі, колектив звернувся до Віолети Лабазюк з проханням допомогти у закупівля електроплити. Від себе особисто вона мала нагоду виконати звернення та вручити грошовий сертифікат на придбання обладнання.

попередня статтяУ Мінветеранів обговорили основні положення сучасної ветеранської політики в Україні
наступна статтяВиступ голови обласної ради Віолети Лабазюк на зустрічі з представниками Швейцарсько-українського проєкту «Згуртованість та регіональний розвиток України» UCORD