У прокуратурі області відбулась спільна нарада керівників правоохоронних органів Хмельниччини

Голова обласної ради Віолета Лабазюк та голова обласної державної адміністрації Сергій Гамалій взяли участь у спільній нараді керівників правоохоронних та інших державних органів області.

Під час наради було обговорено стан попередження та протидії  кримінальним правопорушенням у сфері безпеки дорожнього руху та експлуатації транспорту а також стану досудового розслідування цих  кримінальних правопорушень.

У своєму виступі Віолета Лабазюк зауважила, що обласна рада не стоїть осторонь досліджуваного питання та вживає в межах компетенції всіх можливих заходів. Зокрема, в рамках реалізації Комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Хмельницької області на 2016-2020 роки, у 2016 році виділено з обласного бюджету 400 тис. на системи відеоспостереження, у 2018 році вже виділено 800 тис. на системи відеоспостереження).

Уже цьогоріч в новій Комплексній програмі на 2021-2025 роки  передбачено заходи щодо забезпечення придбання та встановлення оглядових та інтелектуальних систем відеоспостереження.

Крім цього, у вересні шостою сесією обласної ради було прийнято обласну програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху Хмельницької області на 2021-2023 роки. Метою програми є зниження рівня аварійності та ступеня тяжкості наслідків дорожньо-транспортних пригод для учасників дорожнього руху, зменшення соціально-економічних втрат від дорожньо-транспортного травматизму, запровадження ефективної системи управління безпекою дорожнього руху для забезпечення захисту життя та здоров’я населення області, а також створення безпечних і комфортних умов руху транспортних засобів, пішоходів та інших учасників дорожнього руху на вулично-дорожній мережі.

Крім того, Віолета Лабазюк запевнила присутніх на нараді, що депутати обласної ради також намагаються використовувати, передбачені Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», важелі впливу на досліджувану проблематику.

“Депутатський корпус обласної ради розуміє, наскільки важливим є посилення безпеки у публічних місцях, місцях масового перебування та відпочинку громадян, на перехрестях доріг, місцях найбільш частого скоєння дорожньо-транспортних пригод. Тому, сподіваюсь, що ми обов’язково віднайдемо кошти на зазначені цілі”, – сказала голова обласної ради.

попередня статтяОбласна влада привітала бібліотекарів Хмельниччини з професійним святом
наступна статтяВіолета Лабазюк: Сучасний керівник комунального закладу в першу чергу має бути ефективним менеджером