У слові важать совість і любов

11 лютого в обласній бібліотеці для юнацтва презентували біобібліографічний покажчик  «У слові важать совість і любов: Петро Маліш – журналіст, письменник, публіцист».

Видання – результат копіткої роботи колективу юнацької бібліотеки, в якому зібрано і систематизовано матеріали, що вийшли з-під пера  Петра Маліша впродовж його творчої кар’єри: окремі книги, статті в періодиці та збірниках,  аналітика, рецензії.

Петро Маліш – голова Хмельницької обласної організації Спілки письменників України, лауреат багатьох  премій: Всеукраїнської  імені Якова Гальчевського «За подвижництво в державотворенні», регіональної «Скарби землі Болохівської», обласних – імені Т.Г. Шевченка та Дмитра  Прилюка, Хмельницької міської ім. М.Орловського.

Презентацію в бібліотеці відвідали шанувальники творчості Петра Маліша, письменники, журналісти.  З вітальним словом виступив –  заступник начальника відділу виконавчого апарату обласної ради Микола Панасюк. Привітали колегу й колектив бібліотеки письменник  Михайло Цимбалюк, художник Микола Шафінський.  Піднесену атмосферу зустрічі  підсилив  виступ бандуристки – студентки музичного коледжу Богдани Іванкової.

Видання довідника  приурочене  до 40-річчя з часу  заснування обласної організації Спілки письменників України і розраховане на вчителів, краєзнавців, студентів та старшокласників.  Це  вже десятий бібліографічний покажчик обласної бібліотеки для юнацтва з серії «Молоді про видатних людей краю».   Зараз видання вже надійшло в  книгозбірні області.

За матеріалами обласної бібліотеки для юнацтва