У Вашингтоні відбувся 18-й Український молитовний сніданок

Традиційно, в Америці, у серці американської столиці, Український молитовний сніданок зібрав політиків, управлінців, громадських та релігійних діячів, волонтерів, освітян, медиків, військових, представників української діаспори. Побували на заході також конгресмени, які відстоюють українські інтереси та протидіють російській агресії.

Долучилася до події й голова обласної ради Віолета Лабазюк.

Учасники зібрання об’єднали свої серця в молитві за збереження миру та добробуту в Україні та вкотре заявили – наша країна завжди прагнула та прагне бути частиною вільного світу. Але росія намагається забрати в української держави це право, вчиняючи геноцид українського народу.

Агресор вбиває мирних жителів та руйнує цивільну інфраструктуру, знищує історичну та культурну спадщину України, включаючи музеї, храми та інші релігійні споруди. Російська окупаційна влада переслідує релігійні громади, українських священників, релігійні лідери стають жертвами арештів, викрадень та ув’язнень. Їх катують та змушують зректися своєї ідентичності, своєї віри. Але ми тримаємося – з нами Бог, він завжди на стороні правди.

Світ має знати та чути про усі ці злочини.

Молитовна зустріч надихнула молитися за Україну незважаючи ні на що, адже навіть представники майже мільйонної діаспори, що живуть у США, своїм серцем вважають Україну за другу Батьківщину.

попередня статтяВічна пам’ять та слава Героям, які загинули за незалежність України!
наступна статтяЗнайомство з Хмельниччиною: Головчинецький монастир