У закладах обласної ради створено належні умови для отримання пацієнтами якісних медичних послуг

Депутатським корпусом та керівництвом обласної ради приділяється особлива увага реалізації повноважень у сфері управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, а також ефективному використанню належного обласній раді комунального майна.

У межах своїх повноважень обласна рада спрямовує фінансовий ресурс обласного бюджету на утримання мережі комунальних закладів охорони здоров’я, що перебувають в управлінні обласної ради.

Надання високоякісної і доступної кваліфікованої медико-санітарної допомоги, забезпечення закладів охорони здоров’я області дороговартісним обладнанням, медикаментами та виробами медичного призначення, підвищення якості та ефективності надання медичних послуг, забезпечення соціальної справедливості і прав громадян на охорону здоров’я, залишається одним із головних напрямів роботи депутатського корпусу.

Саме з цією метою радою затверджені обласна програма централізованого забезпечення медичних закладів медичним обладнанням, медикаментами та виробами медичного призначення на 2021-2023 роки і обласна програма розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Хмельницької обласної ради на 2022 рік.

За кошти обласного бюджету у медичних закладах обласної комунальної власності проводяться ремонтні роботи, здійснюється закупівля необхідного сучасного обладнання. Також фінансовий ресурс направляється на забезпечення у лікарнях харчування, оплату комунальних послуг, енергоносіїв та інших соціальних видатків.

У закладах охорони здоров´я обласної комунальної власності створені всі належні умови для лікування, аби мешканці області отримували якісні медичні послуги та покращували своє здоров´я. Медперсонал намагається забезпечувати пацієнтів усім необхідним для комфортного перебування.

Керівництво обласної ради постійно, особливо у  період воєнного стану, знаходиться на зв´язку з очільниками медичних закладів обласної комунальної власності, координує їхню діяльність, мобілізує фінансові та матеріальні ресурси, сприяє якнайшвидшому вирішенню у закладах поточних проблем.

Наразі повідомляємо, що у разі зауважень, скарг і пропозицій по роботі обласних комунальних закладів, а також про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень можна повідомити у сектор з питань запобігання та виявлення  корупції виконавчого апарату Хмельницької обласної ради електронною поштою на адресу: zapobigannyakorupcii@km–oblrada.gov.ua  або за телефоном тел.:    +38 (0382) 76-55-93 (телефон гарячої лінії).

попередня статтяДень екологічної освіти. Чому важливо говорити про ековиховання не лише у цей день
наступна статтяЩоденна допомога переселенцям від центру видачі при Хмельницькій обласній раді