Щоденна допомога переселенцям від центру видачі при Хмельницькій обласній раді

Вимушено переселені з зони бойових дій особи продовжують отримувати гуманітарну допомогу в Хмельницькому. Центр видачі гуманітарної допомоги Хмельницької обласної ради знаходиться за адресою: м.Хмельницький, Соборна, 60 у приміщенні обласного музично-драматичного театру імені М. Старицького.

Усім потребуючим тут видають жіночий, чоловічий, підлітковий та дитячий одяг, а також взуття, засоби гігієни, дитяче харчування, посуд та постільну білизну. Працівники також допомагають підібрати іграшки для малечі.

Центр працює щодня з десятої до шістнадцятої години. За сьогодні тут отримали допомогу понад 400 осіб.

“Моя реєстрація пройшла швидко. Вдячна за те, що в центрі працівники мені допомогли знайти та підібрати усе необхідне”, – розповідає переселенка з Донбасу Валентина Андріївна.

Також кожен небайдужий житель Хмельниччини може долучитися й надати свою допомогу у вигляді м`ягкого інвентарю. Якщо у вас є одяг чи взуття, який ви не використовуєте та можете ними поділитися,  просимо вас приносити такі речі у центр видачі. Працівники центру посортують речі та віддадуть їх усім, хто цього потребує.

Підтримуємо один одного! Разом ми сила!

попередня статтяУ закладах обласної ради створено належні умови для отримання пацієнтами якісних медичних послуг
наступна статтяЗустріч з представниками добровольчого формування «АФГАН»