Щоденна допомога переселенцям від центру видачі при Хмельницькій обласній раді

Вимушено переселені з зони бойових дій особи продовжують отримувати гуманітарну допомогу в Хмельницькому. Центр видачі гуманітарної допомоги Хмельницької обласної ради знаходиться за адресою: м.Хмельницький, Соборна, 60 у приміщенні обласного музично-драматичного театру імені М. Старицького.

Усім потребуючим тут видають жіночий, чоловічий, підлітковий та дитячий одяг, а також взуття, засоби гігієни, дитяче харчування, посуд та постільну білизну. Працівники також допомагають підібрати іграшки для малечі.

Центр працює щодня з десятої до шістнадцятої години. За сьогодні тут отримали допомогу понад 400 осіб.

“Моя реєстрація пройшла швидко. Вдячна за те, що в центрі працівники мені допомогли знайти та підібрати усе необхідне”, – розповідає переселенка з Донбасу Валентина Андріївна.

Також кожен небайдужий житель Хмельниччини може долучитися й надати свою допомогу у вигляді м`ягкого інвентарю. Якщо у вас є одяг чи взуття, який ви не використовуєте та можете ними поділитися,  просимо вас приносити такі речі у центр видачі. Працівники центру посортують речі та віддадуть їх усім, хто цього потребує.

Підтримуємо один одного! Разом ми сила!