Учасники дводенного семінару з основ кібербезпеки отримали сертифікати

У Хмельницькому завершився дводенний семінар з основ кібербезпеки для представників органів державної влади та місцевого самоврядування.

Це перший подібний захід на теренах Хмельниччини, який відбувся за сприяння голови обласної ради Віолети Лабазюк та за участі представників Фонду цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global), Ради національної безпеки України.

Впродовж першого дня учасники семінару, голови територіальних громад області, обговорили основні аспекти впровадження безпечних інформаційно-комунікаційних технологій в своїх громадах краю. Другий день семінару уже на практиці продемонстрував слухачам, як правильно захищати інформацію та пристрої.

Наступним кроком  стане впровадження навчального онлайн-курсу з основ кібербезпеки для посадових осіб місцевого самоврядування та державних службовців кожної територіальної громади краю. Даний курс допоможе публічним управлінцям не лише підвищити рівень знань з комп’ютерної грамотності, але й розповість про найпоширеніші пастки кіберзлочинців та шляхи протидії компрометації даних.

Усі слухачі по закінченні семінару отримали відповідні свідоцтва. Такі ж сертифікати отримають і слухачі онлайн-курсу з основ кібербезпеки.

Відтак, Хмельниччина стала першою в Україні областю, де реалізовуватиметься Програма підготовки у сфері розбудови можливостей з безпеки інформації, кібербезпеки та підвищення обізнаності публічних управлінців.

попередня статтяШоста сесія обласної ради: прийнято зміни до обласного бюджету на 2021 рік
наступна статтяМедикам нараховано компенсації за час лікування профхвороби на COVID-19 на суму майже 5 мільйонів гривень