Українсько-Американське партнерство – запорука залучення інвестицій  для розвитку регіонів

823

Учасники круглого столу Українсько-Американського партнерства, м.Київ

На запрошення координатора Національної парламентської платформи «Українсько-американське партнерство» Павла Унгуряна голова обласної ради Віолета Лабазюк взяла участь у засіданні круглого столу Українсько-Американського партнерства, який відбувся у м.Києві.

У заході взяли участь голови обласних рад, облдержадміністрацій, міські голови, народні депутати України, поважні гості з США, а також представники бізнесу, які мають інвестиції в США та Україні, експерти.

Учасники круглого столу Українсько-Американського партнерства, м.Київ

Мета круглого столу – висвітлення потенціалу для американських  інвестицій  в Україну,  динамічного поглиблення співпраці між Україною та США, а також обговорення питань  співробітництва  в  сфері  економіки,  бізнесу,  освіти,  правоохоронної  діяльності, охорони здоров’я між містами і регіонами України та США.

«Курс нашої молодої держави незмінний – розвиток наших територіальних громад з метою комфортного проживання наших громадян. Потенціал Хмельниччини великий. Наша область зокрема і Україна в цілому зацікавлена у потужних інвестиціях у сферах охорони здоров’я, медичного туризму та аграрного сектору.  Тому подальші партнерські відносини дадуть змогу залучити різні джерела фінансового ресурсу, що дозволить реалізувати задумане», – зазначила Віолета Лабазаюк під час свого виступу.

Пастор церкви євангельських християн-баптистів «Дім Євангелія» м. Хмельницький Валерій Хома, голова ради Віолета Лабазюк, громадський діяч, координатор Національних сніданків України Павло Унгурян, капелан Віталій Пєвнєв.