Урочистості у колективі рятувальників

2016-09-16-94  У відповідності до Указу Президента України в нашій державі 17 вересня відзначають професійне свято люди мужньої професії, ті, хто обрав своїм професійним покликанням важку, проте почесну справу – приходити на допомогу у хвилину біди, повертати віру у прийдешній день. Напередодні Дня рятівника відбулося урочисте зібрання,  на яке завітало й керівництво області та міста.

 img_8144  Від імені голови обласної ради Михайла Загородного та всього депутатського корпусу рятувальників привітав заступник голови обласної ради Валерій Лесков. У своєму вітальному слові він відзначив, що люди цієї професії викликають заслужену повагу і шану мешканців області, адже рятують постраждалих та забезпечують їх нормальне життя, повертаючи людям оптимізм та надію.

   “Ви цілодобово підтримуєте постійну ройову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги. Я переконаний, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії та віддано і сумлінно служитимете обраній справі, – наголосив Валерій Олександрович. – Нехай же на терені мужньої професії вас не залишає лицарський дух людяності і впевненості у своїх силах і завжди оберігає вас образ Пресвятої Богородиці Неопалимої Купини, яка є покровителем пожежників та рятувальників і надає допомогу всім, хто потрапив у біду”.

   Самовіддана та сповнена самопожертви праця рятувальників була гідно оцінена керівництвом обласної ради. За добросовісне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята – Дня рятівника – кращі працівники служби були нагороджені Грамотами обласної ради та цінними подарунками.

   Не залишилися поза увагою і ветерани, які отримали на свою адресу слова вдячності за їх вклад у становлення та розвиток пожежно-рятувальної служби Хмельниччини. Вони й сьогодні свій багатий професійний життєвий досвід передають молодому поколінню.

   Учасники урочистостей хвилиною мовчання вшанували пам’ять працівників ДСНС, які загинули при виконанні службових обов’язків.

   Особливої барвистості святу надав концерт провідних художніх колективів Хмельниччини.

2016-09-16-91

попередня статтяГеннадій Зубко презентував результати децентралізації та структуру управління реформою у рамках програми «U-LEAD з Європою»
наступна статтяСформульовані пропозиції, як удосконалити діяльність органів місцевого самоврядування