Урочистості з нагоди Дня енергетика

22 грудня заступник керівника апарату обласної ради Тетяна Зеленко взяла участь в урочистостях з нагоди Дня енергетика України. Працівників ПАТ “Хмельницькобленерго” зі святом також привітали перший заступник голови облдержадміністрації Олег Гуменний та заступник Хмельницького міського голови Анатолій Нестерук.

У своєму вітальному слові Тетяна Зеленко наголосила на великому значенні енергетики для повноцінної життєдіяльності нашої держави. Адже саме від чіткої роботи кожного учасника енергетичного процесу, залежить надійне забезпечення електричною енергією  споживачів, а відтак – розвиток економіки та повноцінне життя області та всього українського суспільства.

«Ми щиро вдячні вам, шановні енергетики, за те, що з глибоким розумінням та відповідальністю ставитеся до розв’язання цих проблем, плідно співпрацюєте з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування нашої області, – сказала Тетяна Іванівна. – Бажаю усім вам і вашим родинам доброго здоров’я, достатку, сімейного благополуччя, нових здобутків у праці, творчої наснаги і невичерпного оптимізму».

Кращим енергетикам області посадовець вручила Грамоти обласної ради.

По закінченні урочистої частини для всіх присутніх відбувся святковий концерт.