Рятувальники Хмельниччини отримали нові автомобілі та ключі від службових квартир

22 грудня голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін вручив рятувальникам Хмельниччини ключі від 5 пожежно-рятувальних автомобілів Також ще 16 родин рятувальників отримали сертифікати на службове житло. Урочисте перерізання стрічки біля входу у нові помешкання відбулось за участю заступника голови обласної ради Валерія Лескова, голови облдержадміністрації Олександра Корнійчука та Хмельницького міського голови Олександра Симчишина.

За словами Миколи Чечоткіна, у керівництва служби і надалі на першому місці перебуватиме соціальний захист та забезпечення службовців. Посадовець також повідомив, що у наступному році рятувальників чекають вищі зарплати.

Востаннє МНС-ники отримували службове житло 6 років тому. Десять із 16-квартир вдалося отримати завдяки реконструкції їдальні під житловий будинок.

Чотити з п’яти пожежно-рятувальних автомобілів придбані за кошти держбюджету, один – подарунок від міста. Загальна вартість авто склала 18 млн. 783 тис. 560 гривень.

Крім того, підрозділи ДСНС області отримали ключі від пожежного автомобіля на базі автомобіля МАЗ, пожежні каски, рукави, апарати на стисненому повітрі.