Урочистості з нагоди Дня працівників лісу

Сьогодні, напередодні професійного свята лісівників, у Ярмолинцях відбулися урочистості з нагоди Дня працівника лісу та 80-річчя створення державного підприємства «Ярмолинецьке лісове господарство». На свято завітали перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук, голова облдержадміністрації Вадим Лозовий, представники районної влади та місцевого самоврядування.

Розпочалися урочисті заходи із дуже важливої події. Саме цей день став насправді  особливим для чотирьох родин лісівників, адже сьогодні вони отримали  ключі від нових квартир у  житловому будинку, який був збудований для своїх працівників ДП «Ярмолинецьке лісове господарство»

З нагоди професійного свята працівники Лісгоспу влаштували справжній ярмарок, на якому представили зразки різноманітної продукції, що виробляється ДП «Ярмолинецьке лісове господарство». Гості свята мали можливість детально оглянути усі товари та придбати ті, що прийшлися до смаку. Цим заходом лісівники мали на меті популяризувати свою професію серед населення.

Після відвідин виставки посадовці посадили молоде дерево у парку, закладеному на честь 80-річчя створення Ярмолинецького лісгоспу, а також ознайомилися з історією підприємства,  відвідавши його музей.

Під час урочистої частини, яка відбулась в районному Будинку культури, у своєму вітальному слові  Неоніла Андрійчук побажала працівникам лісового господарства нових успіхів у праці, віри і наполегливості у досягненні поставленої мети.

За високий професіоналізм, сумлінне виконання посадових обов’язків та з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу кращі працівники підприємства були нагороджені почесними грамотами та цінними подарунками .

Довідка

Державне підприємство «Ярмолинецьке лісове господарство» зустрічає славний ювілей – 80 річчя з дня створення. За цією датою стоїть наполеглива праця багатьох поколінь лісників, величезна робота у розбудові структурних підрозділів підприємства, створення структурних різних видів його діяльності.

Ярмолинецький держлісгосп був організований у 1938 році, а в 1949 році його контора з адмінперсоналом розпочала свою діяльність в Ярмолинцях.

Діяльність підприємства спрямована на відтворення лісів, підвищення їх продуктивності, створення насаджень із швидкоростучих та цінних деревних порід, охорона лісів та захисних лісонасаджень від пожеж, захист від хвороб та шкідників, заготівлю, переробку деревини, мисливське господарювання.

З 2011 року  ДП «Ярмолинецьке лісове господарство»  очолює Іван Кирилюк, під керівництвом якого держлісгосп займає стабільні 2-3 місця серед лісгоспів Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства. Потужне підприємство стало одним з перших лісгоспів області, котре активно займається побічним користуванням.

Підприємство відповідає за майже 9 тисяч гектарів лісу, розташованого на території  5 адміністративних районів. Щороку Лісгосп створює понад 100 га нових  лісових насаджень в державному лісовому фонді. Для забезпечення підприємства посадковим матеріалом створені лісові розсадники, де щорічно вирощується більше 1 млн.шт. сіянців лісових порід.

Тут постійно вишукуються нові резерви для розвитку виробництва, раціонально використовується деревина, розвивається побічне користування лісом, підсобне господарство стало ще одним джерелом прибутків, забезпечено щорічний приріст обсягів реалізованої продукції. Так, за січень-серпень цей показник склав 70,1 млн. грн., що у 1,5 рази більше  відповідного періоду минулого року.  Обсяги капітальних вкладень у розвиток виробництва склали 3,2 млн. грн. На підприємстві забезпечена гідна заробітна плата на рівні 21 тис. грн.

За інформацією Ярмолинецької райдержадміністрації

 

попередня статтяРозпочинається програма «Інтегроване просторове планування для об’єднаних територіальних громад»
наступна статтяВідбулася Хмельницька 31 агропромислова виставка «Агро-Поділля 2018»