Відбулася Хмельницька 31 агропромислова виставка «Агро-Поділля 2018»

15 вересня на території  Торгово Сервісного Центру «Поділля» відбулася Хмельницька 31 агропромислова  виставка «Агро-Поділля 2018». Кілька сотень сільгоспвиробників з Хмельниччини,  різних регіонів України та близького зарубіжжя представили свою промислову та продовольчу продукцію,  сільськогосподарську техніку та обладнання, засоби захисту рослин, сучасні технології та проекти у сільському господарстві.

Кілька десятків  фірм і компаній з виробництва та продажу сучасної техніки для сільського господарства представили новітні модифікації комбайнів, тракторів, сівалок, плугів, малої техніки для господарств.

Під час урочистого відкриття виставки голова обласної ради Михайло Загородний привітав усіх учасників та організаторів “Агро-Поділля 2018”.

“З особливим теплом і увагою я хотів би сказати про учасників виставки – наших виробників, котрі впроваджують новітні технології, освоюють сучасну техніку та обладнання, нарощують виробництво продукції сільського господарства, переробної та харчової промисловості, яка користується попитом на внутрішньому, так і на світовому ринках, – наголосив керманич області.

За словами Михайла Загородного, сьогодні з боку обласної ради становленню аграрного комплексу Хмельниччини надається пріоритетне значення, адже саме він здатний суттєво вплинути на стабілізацію і поліпшення загальної економічної ситуації в області.  Значному підвищенню продуктивності праці сільгоспвиробників, зайнятості населення та зміцнення рівня добробуту селян сприяє  Програма розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2017-2021 роки, якою передбачається щорічна бюджетна допомога агроформуванням всіх форм власності за десятьма напрямами діяльності.  Відповідно до цієї Програми у минулому році було перераховано 5,6 млн. грн фізичним особам та кооперативам за придбані доїльні апарати та холодильне обладнання. У нинішньому році селянам надійде ще 4,7 млн. грн обласних бюджетних коштів.

Михайло Васильович відзначив вагомі результати всіх районів області, які комплексно працюють над розвитком сільськогосподарського виробництва і сільських територій.

«Глибоко переконаний, що спільними зусиллями сільгосптоваровиробники Хмель-ниччини подолають труднощі і нададуть потужний імпульс процесам відродження українського села, забезпечивши економічну та політичну міць нашої держави. Зичу всім щедрих врожаїв, плідних ідей та успішного їх втілення у життя!», – зазначив Михайло Загородний.

Кращим працівникам сільськогосподарської галузі краю голова облради вручив Грамоти обласної ради та цінні подарунки.

попередня статтяУрочистості з нагоди Дня працівників лісу
наступна статтяПостійні депутатські комісії розпочали розгляд проектів рішень чергової 21 сесії обласної ради