Урочистості з нагоди Дня захисників та захисниць у Теофіпольській громаді

Сьогодні, 14 жовтня, голова обласної ради Віолета Лабазюк завітала до Теофіпольської селищної територіальної громади та взяла участь в урочистостях з нагоди Дня захисників та захисниць України разом з Теофіпольським селищним головою Михайлом Тененевим, Хмельницьким і Кам’янець-Подільським єпископом Павлом, військовослужбовцями та громадськістю.

«Сьогодні, у день Покрови Пресвятої Богородиці, у День українського козацтва та у День Української Повстанської Армії ми вшановуємо всіх, хто причетний до почесного і високого звання «Захисник та захисницяУкраїни» – від сивочолих учасників повстанських змагань та бойових дій періоду Другої світової війни до молодих патріотів, котрі у ці дні боронять нашу рідну землю від російського агресора на Сході країни.Наша держава особливо потребує захисту всіх святихпокровителів від злодіянь кремлівських посіпак і сусідньої держави. Господня кара за ці злодіяння буде неминучою, адже порушено сакральну традицію Пресвятої Богородиці – поріг нашого обійстя переступили не з хлібиною та добрим словом, а зі зброєю і загарбницькими намірами»,зазначила Віолета Лабазюк.

Славну когорту мільйонів героїв, загиблих у різні часи за соборність та волю України, вже у двадцять першому столітті поповнили Герої Небесної Сотні та тисячі наших співвітчизників, які загинули за час неоголошеної війни на сході України. Лише наша рідна Хмельниччинавтратила більше 350 своїх кращих синів.

Не обійшла стороною війна і Теофіпольську селищну громаду. Учасниками бойових дій на Сході країни є 287 теофіпольчан: семеро з них стали інвалідами війни, а ще семеро героїв заплатили найвищу ціну за територіальну цілісність нашої країни.

Це Ігор Гетманчук з села Човгузів, Дмитро Загородній з села Рідка, Петро Олійник з села Святець, Андрій Тимощук, якого поховано в Тернопільській області, Василь Трофимчук з села Новоіванівка, Олександр Урван з села Поляхова та Володимир Юрасюк з села Лисогірка.

«Обов’язок кожного з нас завжди пам’ятати про цих героїв, котрі життя віддали, захищаючи Україну.Ми також не маємо права забувати про їх осиротілі родини, про тих, хто вижив і потребує нашої з вами уваги та допомоги»,наголосила Віолета Лабазюк.

За активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського, волонтерського руху, участь у патріотичному вихованні молоді, надання допомоги у вирішенні соціальних питань ветеранів, інвалідів, сімей загиблих, самовіддане служіння українському народові та з нагоди Дня захисників і захисниць України Грамотою  обласної ради та цінним подарунком нагородила учасників АТО/операції Об’єднаних сил: Івана Буяра, Василя Демцуна, Сергія Лірука, Андрія Марценюка, Володимира Мочелюка, Миколу Пазюрка, Сергія Приступу, Михайла Сидорука, Андрія Стасюка, Петра Федорука.

Також оголошені Подяки обласної ради: Теофіпольському селищному голові МихайлуТененеву – за вагомий особистий внесок у розбудову та утвердження місцевого самоврядування, високий професіоналізм, активну діяльність, спрямовану на вирішення питань соціально-економічного розвитку територіальної громади та з нагоди відзначення дня селища Теофіполь; редактору газети «Життя Теофіпольщини» Галині Тебенько – за багаторічну сумлінну працю у сфері журналістики, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади та з нагоди відзначення дня селища Теофіполь; голові Тефопольської ради ветеранів війни і праці Володимиру Кобері – забагаторічну сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади та з нагоди відзначення дня селища Теофіполь; начальнику Теофіпольського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Ользі Архіпович за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, належну організацію роботи, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади та з нагоди відзначення дня селища Теофіполь.

попередня стаття14 жовтня – День захисників та захисниць України
наступна статтяПривітання голови обласної  ради Віолети Лабазюк з нагоди Дня працівників харчової промисловості